Hakkımızda

Cevat Fidancılık 30 yıldır bölgesinde lider firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde çeşitli illerde oluşan fidan talebinin büyük çoğunluğunu karşılarayarak gün gün büyümekte ve faaliyet alanlarını genişletmektedir.Merkez olarak Bursa Çukurca ve Yeni Yalova Yolu 4. Km’de üretim tesisleri bulunan firmamız istekleriniz doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanına fidan ulaştırmaktadır.Fidanlarımızın tamamı Tarım ve Köyişleri Bakanlığından sertifikalıdır. Son yıllarda devletin fidancılık alanındaki teşviklerinin artması meyve fidanına verilen önemi göz önüne sermektedir.Globalleşen ticaret şartlarında rekabette önemli üstünlük sağlayabileceğimiz ticaret alanı olarak fidan üreticiliği ciddi boyutlara ulaşmıştır.Kârlı üretim için standartlara uygun ürün elde etmek gerekmektedir.Bunu sağlayacak muhtelif meyve ağaçlarıda sağlıklı, dayanıklı ve kaliteli fidanlarla gerçekleşmektedir.Bu noktada işi uzmanına yani 25 yıllık tecrubesiyle faaliyet gösteren CEVAT FİDANCILIĞA bırakmanızı tavsiye ederiz.Bize ulaşın. İletişim için sayfamızın iletişim linkinden telefon ve e-mail yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. (Cevat ESEN)

NEDEN CEVAT FİDANCILIK ?

“İşimizi Severek Yapıyoruz”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi bu.çünkü bir işi sevdiğiniz zaman o alan da kendinizi daha da geliştirmek daha başarılı olmak için çalışırsınız.bütün ekibimiz işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişe bilmek için çaba harcıyor.

‘’İşimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz’’
Belki de hiçbir fidan firmasının yapmadığı kadar çok araştırma,ürün yetiştirme ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

‘’Yüzümüzü her zaman dışa çeviriyoruz’’
Diğer firmalardan farklı olarak,ceviz ve badem yetiştiriciliği konusunda önemli başarılara imza atmış kişilerle ve ekiplerle sürekli iletişim halinde bulunarak işimizin daha iyi nasıl yapılacağını anlamaya çalışıyoruz.

‘’Bahane değil çözüm üretiyoruz’’
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu biliyoruz.Birçok farlı müşterinin önemli projelerini yürütürken çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz.ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz.Bu yüzden de bu projeleri yürütürken de ‘’bahaneler’’ değil ‘’çözümler’’üretiyoruz.

‘’Disiplinli ve programlı çalışıyoruz’’
Hizmet verdiğimiz sektör ne olursa olsun,çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin,eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Elbet de bir fidan firmasını farklı kılan tüm özellikler bunlar değil.bizi daha yakından tanıdığınızda neden ‘’farklı’’ olduğumuzu anlaya bilmek için,zamanınız olduğunda tanışmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.